ALE DACH! TWÓJ DACH!


Instrukcja - jak tu się kupuje
Pogoda

FORUM DYSKUSYJNE

 « POWRÓT 
 
Temat:Co wiecie na temat firmy Jandach
Data zalozenia:2009-08-05 16:21
Zalozony przez:Avatar
Ilosc komentarzy:6

Jak w temacie, szukam info. Podobno to jedna z lepszych firm dekarskich w Poznaniu. Ktoś potwierdzi, zdementuje? Szukam info.


Komentarz dodany dnia 2009-08-06 19:35 przez Dagerotyp

Nie wiem czy najlepsza, tego nie da się w sumie ocenić, ale patrząc na długość stażu, nagrody, certyfikaty i to czym mogą się pochwalić (zrealizowane projekty) to śmiało chyba się bierze pod uwagę współpracę z nimi. No chyba, że inne argumenty są ważniejsze. Cenowo nie wiem jak, ale jest konkurencja, więc można się pewnie dogadać.

 
Komentarz dodany dnia 2009-09-06 12:32 przez milenium

Moim zdaniem jest to kryptoreklama ww firmy. Tyle, że z dbałością o pozory.

 
Komentarz dodany dnia 2010-06-13 14:31 przez kroch

@ milenium - ))))) cóż za podejrzliwość!!! to każda wypowiedź będzie teraz krypto reklamą? a Twoja wypowiedź krypto czego jest reklamą? nie rozumiem takiego podejścia nic nie wnosisz do dyskusji, smiecisz wątek. Wiesz coś na temat firmy JANDACH to się podziel, bo ja chętnie poczytam i dobre rzeczy i złe. Póki co piszą dobre co w tym złego?

 
Komentarz dodany dnia 2010-06-13 19:49 przez wodzu

nie ma co gadac po proznicy. i tak oni wypadaja najlepiej na tle innych firm. jandach jest spoko. oczywiscie, ze trzeba trzymac reke na pulsie. ale pokazcie mi fachowcow, ktorych w Polsce prowadzic? jak nie ustalisz, nie dogadasz, przegadasz z robotnikami, to co sie dziwisz? mnie tam pozytywnie zaskoczyli. dali rade. oby tak dalej, a pewnie szwagier zdecyduje sie na dom u was

 
Komentarz dodany dnia 2010-06-13 20:00 przez przekonany

wydawało sie, ze jak wszyscy budowlańcy wyjechali zagranice, to w Polsce nikt już porządnie nie buduje??? dzięki bogu buduje. JANDACHA znalazłem w necie na jednym z serwisów budowlanych. opinie rożne. ale jak przyszło do konkretów i rozmów na temat kasy, terminów czuć było, ze wiedza o co chodzi. zaskoczyli mnie pozytywnie. a zbudowałem dom z JANDACHEM. kawał dobrej roboty wykonali!!!

 
Komentarz dodany dnia 2010-06-14 07:06 przez Dagerotyp

@ wodzu. / @ przekonany
Tak to absolutna prawda, firmę zawsze trzeba oceniać w kontekście konkurencji a nie według abstrakcyjnych kryteriów. Mnie się wydaje, że na tym tle pozytywnie się właśnie wyróżniają. Nie ma ideałów ale są aspirujący. No oni chyba tacy są.

 


Strona 1 z 1

DODAWANIE KOMENTARZA
Pseudonim:
Stolica:
Tresc:
załóż swój sklep internetowywww.abc24.pl
katalog stron i sklepów internetowych | załóż swoje darmowe forum dyskusyjne


Wszelkie prawa zastrzeżone
- pobieranie, przechowywanie, publikowanie, rozpowszechnianie wszelkich materiałów tekstowych, ikonograficznych i innych zamieszczonych w obrębie tej witryny, jak i powielanie wzornictwa, nazw i technik oryginalnych zastosowanych tutaj, wymaga pisemnej zgody jej właściciela. Marvis © 2017.


statystyka

Baza Firm Katalog stron robart