ALE DACH! TWÓJ DACH!


Instrukcja - jak tu się kupuje
Pogoda

FORUM DYSKUSYJNE

 « POWRÓT 
 
Temat:dachówki AHI Roofing
Data zalozenia:2009-06-24 00:54
Zalozony przez:seba
Ilosc komentarzy:2

Na Podhalu jest dużo domów pokrytych dachówką metalowo-ceramiczną AHI. Nawet z bliska wyglądają jakby były pokryte gontami drewnianymi. Mi to się bardzo podoba. Czy jest ktoś kto ma taki dach i może cos powiedzieć pewnego o rzeczywistych kosztach oraz zaletach i wadach tego pokrycia. Proszę o rzetelne informację gdyż rozważam zakup takiego p[okrycia.


Komentarz dodany dnia 2011-02-12 20:05 przez miki R.

A pomyslałes co sie dzieje ze sniegiem na takiej powierzchni? popatrz jak pieknie zalegaja zwały ciezkiego i mokrego sniegu do wiosny, kiedy u sąsiada juz jest wiosna na dachu ty masz jeszcze całe tony!

 
Komentarz dodany dnia 2015-01-01 21:11 przez rożkowski

Ja mam taki dach już czwarty sezon i nic mi nie zalega. Żadne tony. Wręcz przeciwnie snieg schodzi systematycznie sam i dotąd nie zerwało mi rynny, podczas gdy szwagier dom obok ma zwykłą blachodachówkę i w lutym w ub. roku zsuwająca się mulda mokrego śniegu ugięła mu metalową rynnę z hakami co 50 cm. Więc nie gadaj o wiośnie pod zwałami śniegu jak nie wiesz o co chodzi.Z mojego dachu marki AHI śnieg zsuwa się równo nie tworząc zasp i zagrożenia. Nie mam nawet zamontowanych zapór przeciwśniegowych. W zakopanem widać, gdzie śniegu nie brak, że na dachach z posypką prawie ich nie montują , bo nie potrzeba.

 


Strona 1 z 1

DODAWANIE KOMENTARZA
Pseudonim:
Stolica:
Tresc:
załóż swój sklep internetowywww.abc24.pl
katalog stron i sklepów internetowych | załóż swoje darmowe forum dyskusyjne


Wszelkie prawa zastrzeżone
- pobieranie, przechowywanie, publikowanie, rozpowszechnianie wszelkich materiałów tekstowych, ikonograficznych i innych zamieszczonych w obrębie tej witryny, jak i powielanie wzornictwa, nazw i technik oryginalnych zastosowanych tutaj, wymaga pisemnej zgody jej właściciela. Marvis © 2017.


statystyka

Baza Firm Katalog stron robart