ALE DACH! TWÓJ DACH!


Instrukcja - jak tu się kupuje
Pogoda

FORUM DYSKUSYJNE

 « POWRÓT 
 
Temat:woda pod dachem
Data zalozenia:2008-03-03 20:26
Zalozony przez:Marek sz
Ilosc komentarzy:1

WItam może ktoś pomoze. Firma połozyła dach z blachodoachówki , pod dachówka jest folia poniżej wełna min. poniżej folia na tej folii zbiera się woda!!! Jest to nowy budynek. Folia ta pod blacha jest cały czas pokryta skroplinami!!! Woda przelatuje pzez wełne min. i gromadzi sie na folli pod wełna!!! wentylacja dachu jest fakt że była mała przez ok 30 dni ale ta woda jest ciągle. Firma mówiła że to wina otworu o wym 80 x 80 włazu którym to wchodzili panowie od wentylacji cyz to mozliwe jesli budym\nek nie był ogrzeany??? Te "balony" z woda pod wełna jak ununąć jak sie przebija zaleja mi płyty kartonowe w stelarzach tez leci woda poniewąz w 2 miejscach przesiakły płyty co robic mak ktos jaką modrą rade firma ta wypina sie na mnie!!!


Komentarz dodany dnia 2008-03-07 08:05 przez remix

Spróbuj namówić firmę aby dokładnie ustaliła co jest powodem przecieków, bo rzeczywiście nieszczelne okno, jest mało prawdopodobne. Można wziąć eksperta budowlanego - listy są w książkach telefonicznych, albo poprosić o pomoc stowarzyszenie dekarzy polskich. Jeżeli jest podejrzenie, że folia jest nieprawidłowa - złej jakości lub źle ułożona, można prosić o przybycie przedstawiciela producenta folii. Pozdrowienia

 


Strona 1 z 1

DODAWANIE KOMENTARZA
Pseudonim:
Stolica:
Tresc:
załóż swój sklep internetowywww.abc24.pl
katalog stron i sklepów internetowych | załóż swoje darmowe forum dyskusyjne


Wszelkie prawa zastrzeżone
- pobieranie, przechowywanie, publikowanie, rozpowszechnianie wszelkich materiałów tekstowych, ikonograficznych i innych zamieszczonych w obrębie tej witryny, jak i powielanie wzornictwa, nazw i technik oryginalnych zastosowanych tutaj, wymaga pisemnej zgody jej właściciela. Marvis © 2017.


statystyka

Baza Firm Katalog stron robart