ALE DACH! TWÓJ DACH!


Instrukcja - jak tu się kupuje
Pogoda

FORUM DYSKUSYJNE

 « POWRÓT 
 
Temat:E-AZBEST.PL Informacyjny serwis o azbeście
Data zalozenia:2006-08-25 10:20
Zalozony przez:TechPartner
Ilosc komentarzy:3

Zapraszam wszystkich do odwiedzienia pierwszego w polsce internetowego serwisu o tematyce azbestu stworzonego z myślą o osobach, które dotyka problem azbestu. Na łamach strony mogą Państwo znaleźć wiele ciekawych informacji i odpowiedzi.


Komentarz dodany dnia 2007-10-18 15:07 przez sake

mam pytanie posiadam dach wykonany z płyt eternitowych czy jest możliwiść uzyskania środkw na wymiane tego dachu na dachuwkę lub inny materiał i gdzie

 
Komentarz dodany dnia 2008-07-02 21:06 przez 
Komentarz dodany dnia 2008-07-09 09:44 przez NINA_34

Witam,
ja mam ten sam problem i zrobiłam rozeznanie w tym temacie.
Dzwoniłam do Urzędu Gminy ( Mrocza-bo tam mam działkę ) i dowiedziałam się, że maja na to pieniadze i zwracają koszty do ok. 3.000 zł w zależności od wysokości f-ry.
Trzeba złożyć stosowne dokumenty (zdjęcie,transport i utylizację muszą wykonać firmy mające na to pozwolenie, maja nawet wykaz tych firm). Z Nakła natomiast muszę dostać pozwolenie od Inspoektora Nadzoru Budowlanego na rozpoczęcie prac polegajacych na wymianie pokrycia dachowego. W praktyce nie wiem jak to wygląda i po jakim czasie oddają pieniądze bo jak na razie nie mieli z tym doczynienia i sami nie wiedzą jak maja się za to zabrać. Ale z wstępnych rozmów wynika, że jest to do zrobienia.


 


Strona 1 z 1

DODAWANIE KOMENTARZA
Pseudonim:
Stolica:
Tresc:
załóż swój sklep internetowywww.abc24.pl
katalog stron i sklepów internetowych | załóż swoje darmowe forum dyskusyjne


Wszelkie prawa zastrzeżone
- pobieranie, przechowywanie, publikowanie, rozpowszechnianie wszelkich materiałów tekstowych, ikonograficznych i innych zamieszczonych w obrębie tej witryny, jak i powielanie wzornictwa, nazw i technik oryginalnych zastosowanych tutaj, wymaga pisemnej zgody jej właściciela. Marvis © 2017.


statystyka

Baza Firm Katalog stron robart