ALE DACH! TWÓJ DACH!


Instrukcja - jak tu się kupuje
Pogoda

FORUM DYSKUSYJNE

 « POWRÓT 
 
Temat:nowy roben plus - pękanie
Data zalozenia:2006-08-13 22:48
Zalozony przez:wystraszony
Ilosc komentarzy:15

kupiłem nowego robena plus na duży dach ponad 300m2.po dwóch miesiącach od jego położenia popękał.Ręce opadły i nastały bezssenne noce. Co wy na to?
Szukamy podobnych przypadków.


Komentarz dodany dnia 2008-07-09 21:45 przez ziga

jestem w trakcie reklamacji po ośmiu latach popękała i przecieka, zobaczymy co z tego wyniknie

 
Komentarz dodany dnia 2008-09-22 21:08 przez piotr dekarz

inwestorzy na ogół kupują dachówkę robena bo jest tania, układa sie ją ciężko bo jest bardzo krzywa , na temat pękania dachówek nic wam nie powiem bo okolo 15 dachów rocznie które moja firma kryje dachówką roben pęknięte dachówki zdarzają się rzadko,dachówki innych firm też pękają bynajmniej ja robena nie polecam .dachy się zle prezentują inwestorom którzy krytykują wykonanie mówię ze trzeba było kupić dachówkę a nie robena.Ja staram się odkładać krzywe dachówki jest ich sporo dostawca je odbiera jak wygląda dalsza reklamacja tego niewiem jesteśmy dużą firmą więc hurtownia nas szanuje .dachówki robena plus nie polecam z tej małej 36,6 da się zrobić ładny dach ale trzeba dużo cierpliwości .Nam dekarzom powinno się dopłacać do układania dachówki roben .Z powarzaniem PIOTR.

 
Komentarz dodany dnia 2009-06-06 23:22 przez admin

Podaję link do ekspertów robena, gdzie można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań.
http://www.roben.com.pl/faq_archive.xml?40682

 
Komentarz dodany dnia 2010-04-29 13:58 przez Laura

Witam
Mam niesamowity problem z dachówką Roben , otóż po kilku latach od położenia dachu dachówki zaczęły pękać w z dłuż ,na dachówkę jest gwarancja podobno 30 lat , ale czy na pękanie też ?? prosze napiszcie czy ktoś mial tez taki problem i czy reklamacja została rozpatrzona pozytywnie ?

 
Komentarz dodany dnia 2010-04-30 22:32 przez Filon

Lauro dlaczego piszesz o tym na forum, a nie na druku reklamacji - do producenta? CZYŻBYŚ BYŁA TAKA NIEśMiAŁA, PRZY TAKIM NIESAMOWITYM PROBLEMIE? Ja bym się wściekł gdyby mnie coś takiego spotkało i już bym siedział w dyrekcji robena lub w federacji konsumentów, jeżeli w pierwszym miejscu nie potraktowaliby mnie dobrze. Ja miałem podobny problem z dachówką CREATON uznawaną za dobrą w swojej klasie, z tym że pękała w poprzek iłuszczyła się od spodu, i mimo ewidentnego brakoróbstwa sprawa zakończyła się w sadzie. Tam doszło do ugody, ale nic nie popuściłem i za wszystko zapłacili. Reklamuj i pisz jak ci idzie. Wyżej jest link na stronę robena. Trochę to dziwne...Jak nie wiesz jak reklamowac to napisz pomogę ci. A może kupiłaś jakąś podróbkę albo na lewo - bez rachunku i dla tego się boisz. Wtedy gorzej..

 


<< Poczatek< Poprzednia Strona 2 z 2Nastepna >Ostatnia >

DODAWANIE KOMENTARZA
Pseudonim:
Stolica:
Tresc:
załóż swój sklep internetowywww.abc24.pl
katalog stron i sklepów internetowych | załóż swoje darmowe forum dyskusyjne


Wszelkie prawa zastrzeżone
- pobieranie, przechowywanie, publikowanie, rozpowszechnianie wszelkich materiałów tekstowych, ikonograficznych i innych zamieszczonych w obrębie tej witryny, jak i powielanie wzornictwa, nazw i technik oryginalnych zastosowanych tutaj, wymaga pisemnej zgody jej właściciela. Marvis © 2017.


statystyka

Baza Firm Katalog stron robart